Antinikotínová terapia

Antinikotínová terapia na prístroji Bicom OPTIMA pri ktorej sa pracuje so vzorkou na ktorej ste závislí (potrebné priniesť si špak z poslednej cigarety).

Je to momentálne najúčinnejší nechemický spôsob ako prestať fajčiť.

Terapia vás doslova „resetuje“ do stavu, kedy ste nefajčili. Dôkladne detoxikuje vaše telo a hlavne pľúca od nikotínu, čo spôsobí že sa nedostavia abstinenčné príznaky.

Úspešnosť metódy je 75-80 % t.z. v priemere 8 z 10-tich klientov s fajčením prestane úplne.

Cena terapie je 50 €. Opakovanie terapie do 30 dni zdarma.


Počas terapie je možné nahrávať podporný chip na predĺženie účinkov terapie, ktorý sa umiestňuje nalepením na telo (spravidla na chrbtovú časť medzi lopatky).

Terapia trvá približne 45 minút a pred jej absolvovaním je potrebné vypiť dostatočné množstvo vody na uľahčenie detoxikácie.

Biorezonanciu môže absolvovať každý, okrem tehotných žien a ľudí s kardiostimulátorom.

Ako prebieha antinikotínová terapia?

1. Ako prvá sa aplikuje „Bachova kvetová esencia“ – ktorá obsahuje čisto rastlinné výťažky a podporuje odblokovanie kienta za účelom uvolnenia, aby antinikotínová terapia mala čo najväčší účinok.  

2. Druhým krokom je detoxikácia ktorá trvá 15 minút a zabezpečí následné nedostavenie sa abstinenčých príznakov, pretože dôkladne detoxikuje a odstráni z tela všetok nikotín a vyčistí pľúca a priedušky.

3. Tretím a posledným krokom je samotná antinikotínová terapia, kedy vám prístroj do organizmu vysiela zrkadlový obraz nikotínu z ohorkov vyfajčených ciagriet, ktoré sú vložené do prístroja.

Počas celej terapie máte napojené elektródy /v koženom obale/ v tvare čelenky na čele, za chrbtom modulačnú podložku a ruky na kovových platniach, ktoré sú napojené na prístroj Bicom OPTIMA. Aby vaše pohodlie počas terapie bolo dokonalé, môžete si vybrať či ju absolvujete v sede, v pohodlnom dvojkresle, alebo po ležiačky na terapeutickom lehátku.