Produkty SOMAVEDIC

Prístroje Somavedic dokonale harmonizujú telo a prostredie, v ktorom žijeme, alebo prebývame väčšinu dňa. Relatívne zdraví jedinci sa po účinkoch Somavedicu cítia zvyčajne oveľa lepšie a chorým ľuďom Somavedic umožní znovu získať silu, aby sa mohli ľahšie vyliečiť.

Somavedic je prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiadúci vplyv geopatogénnych, psychosomatických zón, vodných krížov, Curryho aj Hartmannových pásov, vrátane elektrosmogu. Odstraňuje aj ďalšie negatívne vplyvy, ktoré negatívne pôsobia na bunkovú štruktúru fyzického tela. Sú to záťaže ktoré pôsobia na organizmus systematicky a dlhodobo a len málokto si ich deštruktívne následky na organizmus uvedomuje. Paleta všetkých možných následkov je veľmi široká. Okrem energetického vyčerpania, môžu geopatogénne zóny stáť za vznikom a pretrvávaní onkologických ochorení. Somavedic slúži k celkovej dokonalej harmonizácii tela a mysle. Harmonizuje vzťahy v rodine, zlepšuje metbolizmus a spánok. Je dôležitý pre očistu domáceho aj firemného prostredia.

Somavedic je zostrojený na princípe riadeného uvolnenia energie minerálov – jedná sa predovšetkým o polodrahokamy alebo drahokamy v presnom vzájomnom rozostavení, ktoré tvoria jeho jadro.

Prístroje Somavedic si môžete objednať aj prevziať v našom terapeutickom centre BIOREZON.

Ku každému prístroju darček – bižutéria!

SOMAVEDIC Vedic

K nášmu 10-ročnému výročiu sme vylepšili model Urán. Posilnili sme jeho srdce a vystriebrili korpus. Vedic celkovo harmonizuje prostredie a tiež vodu.

Eliminácia negatívnych vplyvov: elektromagentických polí, geobiologických zlomov, voľných radikálov
Prostredie: nemocnice, kliniky, ordinácie, biorezonančné centrá, školy, obchodné centrá, rodinné a viacgeneračné domy, byty v mestách, nehnuteľnosti v blízkosti BTS
Korpus: ručne fúkané krištáľové uránové sklo
Srdce: Teslová cievka, polodrahokamy, drahokamy a vzácne kovy (Au, Ag, Pd, Pt, Cu, Zn)

Cena : 830€

SOMAVEDIC Sky

 • Neodolateľný, jemný a originálny efekt
 • Harmonizujúci priestor, telo, myseľ a dušu
 • Geniálne jednoduché riešenie a jedinečný tvar
 • Väčší výkon novej generácie
 • Zlepšenie spánku a celkovej imunity, menej stresu
 • Kľúčová investícia do seba samého
 • Nadčasová analógová technológia
 • Luxusný vzhľad a nové materiály
 • S láskou a starostlivosťou vyrobené v ČR
 • Stačí zapnúť a nechať pôsobiť
 • Určený pre domov, kanceláriu, ordináciu alebo štúdio (cvičenie, joga)

Cena : 580€

SOMAVEDIC Amber

Medic Amber je najvýkonnejší a najuniverzálnejšie štandardne vyrábaný Somavedic. Výkon tohto modelu je 4x vyšší ako u modelu Medic Uran. S prehľadom si poradí prakticky s akýmkoľvek zaťažením priestoru, predovšetkým so silným elektrosmogom. Samozrejmosťou je tiež harmonizácia vody. Tento jantárový krásavec si získal verných klientov prakticky okamžite. 

Eliminácia vplyvu: EMF, GPZ, vírusy, baktérie, plesne, parazity,voľné radikály.
Prostredie: rodinné a bytové domy, pracovne, kancelárie, obchody, hotely, konferenčné sály, elektromobily atd.
Korpus: ručne fúkaný korpus* z jantárového skla vo vnútri potiahnutý striebrom

* Korpus je vyrábaný v dvoch farebných odtieňoch – medová (honey) a šampaň (champagne).

Cena : 2100€

SOMAVEDIC Ruby

Zámerom bolo vytvoriť model, ktory bude okrem štandardných funkcií osvedčeného modelu Medic podporovať tiez duchovný rast, podnecovať láskyplnosť a otvárať srdce. Rubín odporúčam Ako doplnok k modelom Medic 5G, Medic Urán, Medic Amber Alebo Medic Gold.

Eliminácia vplyvu: EMF (elektrosmog), GPZ (geopatogénne zóny), vírusy,
baktérie, parazity, Plesne *
Prostredie: všade, kde treba „otvárať srdce“
-rodinné a bytové domy, rehabilitačné centrá,
duchovné centrá, meditačných miestnosti atď.
Korpus: ručne fúkaný krištáľ s prímesou rubínu (pieskovaný)

* Vzhľadom k nechemickej ceste sa tieto účinky prejavia behom troch mesiacov.

Cena : 630€

SOMAVEDIC Cobalt

Tento model je postavený na pevnom a osvedčenom základe modelu Medic. Jeho jadro bolo obohatené o ďalšie kamene, ktoré majú pozitívny vplyv na psychiku, intuíciu a koncentráciu. Kobalt by mal tiež pomôcť pri hľadaní cesty z depresívnych stavov a ľahkých psychických porúch. Kobalt odporúčame ako doplnok k modelom Medic Uran, Medic Amber alebo Medic Gold.

Eliminácia vplyvu: EMF (elektrosmog), GPZ (geopatogénne zóny), vírusy, baktérie, parazity, plesne
Prostredie: všade, kde treba mať psychiku v rovnováhe
-rodinné a bytové domy, pracovne, kancelárske priestory, obchody atd.
Korpus: ručne fúkaný krištáľ s prímesou kobaltu (pieskovaný)

Cena : 630€

SOMAVEDIC Harmony

Harmony je plnohodnotným nástupcom modelov Quantum, Harmonie a Traveler. Ľahko si poradí s väčšou záťažou ako na vidieku, tak na cestách
automobilom.

Cena : 430€

SOMAVEDIC Anthracite

Somavedic Anthracite dokáže harmonizovať náš domov a naše telá od toxických a chemických vplyvov, vie neutralizovať pôsobenie EMF a geopatogénnych zón. Je vyvinutý primárne na podporu imunitného systému* a postcovidových psychických ťažkostí. Ďalej môže rozvíjať intuíciu, zlepšiť koncentráciu a uzemnenie. Model Anthracite nie je navrhnutý na harmonizáciu vody, odporúčame ho ako doplnkový model k modelom Urán, Vedic, Amber a Amber Sun.

Antracit, najkvalitnejší a najstarší druh čierneho uhlia s vysokým obsahom uhlíka, je vynikajúci absorbátor. Dokáže absorbovať ťažké kovy, chemické látky, chlór, zvyšky liečiv, pesticídov, antibiotík,… Uhlie má nezastupiteľné miesto v medicíne.

*Anthracite nezaručí, že neochoriete, ale jeho pôsobenie môže pomôcť procesom uzdravenia a regenerácie.

Eliminácia negatívnych vplyvov: elektromagnetického poľa, geobiologických zlomov, nadmerného množstva voľných radikálov
Prostredie: byty, rodinné a viacgeneračné domy, biorezonančné centrá, ordinácie, školy, obchodné centrá
Korpus: ručne fúkané antracitové sklo, vo vnútri potiahnuté striebrom
Certifikácia: IGEF (Nemecko)
Srdce: Teslova cievka, zirkóny, drahokamy, brúsené krištáľy v geometrickej sústave, vzácne kovy (Au, Pd, Ag, Cu)

Cena : 630€

Ďalšie informácie o SOMAVEDIC

Rozmery prísstrojov: v – 70mm, š – 150mm. Pre maximálne využitie účinkov by mal byť prístroj neustále zapnutý. Odber prúdu je minimálny – za mesiac neprekročí 1 kWh – čo činí pri súčasných cenách elektrickej energie približne 0,1 EUR.

Prečo SOMAVEDIC?

Prístroj Somavedic dokonale harmonizuje telo a prostredie, v ktorom žijeme, alebo prebývame väčšinu dňa. Relatívne zdraví jedinci sa po účinkoch Somavedicu cítia zvyčajne oveľa lepšie a chorým ľuďom Somavedic umožní znovu získať silu, aby sa mohli ľahšie vyliečiť.

Príslušenstvo

Krištáľová pyramída – dizajnové ťažítko.

Materiál: krištáľové sklo s 3D hologramom Somavedicu vo vnútri pyramídy.
Veľkosť: 10 x 10 x 7 cm

Cena : 103€

Somavedic Button

Button slúži ako mobilná ochrana do vrecka. Cez noc Button položte vedľa alebo na Somavedic a nechajte ho nabiť. Noste ho cez deň vo vrecku a večer dajte opäť nabiť. Podľa našich skúseností Vás Button v priebehu dňa podrží i v preľudnenom priestore alebo v centre mesta.

Materiál: ručne lisované, brúsené a pieskované krištáľové uránové plné sklo + saténový obal

Veľkosť: 34 x 18 mm

Cena : 103€

Prívesok SOMAVEDIC

Prívesok slúži ako mobilná ochrana. Prívesok položte cez noc na Somavedic a nabite. Noste cez deň na krku a večer opäť dajte nabiť. Výdrž je veľmi individuálna podľa záťaže okolia. (v meste veľkosti Prahy cca 1 deň).

Materiál: krištáľové sklo a kovové očko

Cena : 20€

Somavedic portable

Somavedic portable slúži ako mobilná ochrana. Portable položte cez noc na Somavedic a nechajte nabiť. Noste ho pri sebe vo vrecku. Výdrž je veľmi individuálna podľa záťaže okolia.

Cena : 20€

Test voľných radikálov

Prebytok voľných radikálov (oxidačný) stres je spájaný s mnohými civilizačnými chorobami vrátane tých najzávažnejších. Somavedic dokáže voľné radikály eliminovať.

Testom voľných radikálov (z moču) si môžete osobne overiť funkčnosť Somavedicu. Osvedčil sa nám jednoduchý postup. V deň zakúpenia Somavedicu a testovacích prúžkov urobte prvý test ešte pred zapnutím Somavedicu. Nasledujúci deň ráno urobte ďalší test hneď ako vstanete. Behom spánku je potrebné byť v blízkosti rozsvieteného Somavedicu (do 30m).

Balenie obsahuje 3 testovacie prúžky.

Cena : 20€